przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
Symboliczny bieg stulecia

W dniu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w Sochaczewie odbędzie się wyjątkowa impreza. W ramach akcji „Narodowy Bieg Stulecia – Od Bałtyku do Tatr” z placu Kościuszki wystartuje bieg na dystansie ok. 2500 metrów.

Biuro zawodów będzie czynne na placu od godziny 10.00. Oficjalne otwarcie imprezy zaplanowano na 10:40. Chwilę później wystartuje mini bieg dla dzieci do 7 lat. Bieg główny rozpocznie się punktualnie o 11:11. Uczestnicy będą mieć do pokonania dystans ok. 2,5 km. Trasa biegu będzie wiodła ulicami: Staszica, Traugutta, 15 Sierpnia, Mazowiecką, Wojska Polskiego, Licealną, Traugutta.

Udział w biegu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Można je wysyłać na adres mailowy: mosir@mosir.sochaczew.pl.

Pierwsze 10 osób w kategoriach kobiet i mężczyzn w biegu głównym oraz pierwsze 10 dzieci w kategorii dziewcząt i chłopców w mini biegu otrzyma puchary, koszulki, czapki, plecaczki. Ponadto pamiątkowe medale otrzyma pierwsze 100 zgłoszonych osób w biegu głównym oraz 20 dzieci w mini biegu.

A A A
07.11.2018
godz.08:38
 
kontakt