przejdź do Sochaczew.pl
Konkursowe „Polskie drogi”

Sochaczewskie Centrum Kultury przy ul. Chopina 101 zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w II Wokalnym Konkursie Piosenki Patriotycznej „Polskie drogi”. W konkursie mogą wziąć udział osoby w wieku od 3 do 19 lat (zarówno indywidualnie jak i w zespołach). Każdy uczestnik i zespół wokalny może wykonać jedną piosenkę w języku polskim o tematyce patriotycznej. Akompaniament trzeba zapewnić we własnym zakresie – może być wykonywany na żywo (do dyspozycji uczestników jest pianino) lub nagrany na płytę CDR/pendrive (dostarczone organizatorom w dniu konkursu). Prezentacje wokalne muszą być śpiewane na żywo – to podstawowy warunek uczestnictwa w konkursie.

Przewidziane jest utworzenie czterech grup wiekowych: 3 - 6 lat; 7 - 10 lat; 11-14 lat; 15-19 lat w następujących kategoriach: zespoły wokalne i soliści przedszkola, zespoły wokalne i soliści szkoły podstawowe, zespoły wokalne i soliści szkoły gimnazjalne, zespoły wokalne i soliści szkoły średnie.

Akredytacje wynoszą 5 zł za każdego uczestnika z wszystkich grup (wpłata i rejestracja w dniu konkursu w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 101). Na zgłoszenia czekamy do 31 października pod nr tel. (46) 863-25- 72 i 668-850-336 lub mailowo pod adresem: sekretariat.chopina.sck@gmail.com

A A A
06.11.2018
godz.15:22
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość